Το πρώτο Γραφείο Ευρέσεως Εργασίας στη Λακωνία
7 ΙΟΥΝΙΟΥ 2024
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας συστήσουμε τη νέα μας δραστηριότητα To γραφείο μας τα τελευταία τρία χρόνια είναι καθημερινά δίπλα στους πολίτες, αναλαμβάνοντας πάσης φύσεως διεκπεραιώσεις που σχετίζονται με τις δημόσιες υπηρεσίες και όχι μόνο, στην πόλη της Σπάρτης και όλο το νομό. Φροντίζουμε να παρέχουμε προσωποποιημένη και υψηλή ποιότητα υπηρεσιών και έχουμε καταφέρει να χτίσουμε σχέσεις…
ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ